Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Timmeri tarokaartide ennustus Rõivaste tähtkujudele: ära see ei lõpe, aga…

Eelmise nädala lõpus toimunud TV3 peol lahvatanud skandaali valguses uurime, mida ütlevad Merily Timmeri tarokaardid tähelepanu keskpunkti sattunud Luisa ja Taavi Rõivasele.

Luisa on veevalaja tähtkujust. “Veevalaja on siin nädala alguses mures oma tööasjade pärast.” Kuid kaardid tõdevad, et siis läheb veevalaja peole ning kõik mured on unustatud. Veevalaja tähtkujust naised on justnimelt mures oma tööasjade pärast. “Kuidagi kahevahel olete, midagi muutub teil tööga. See teeb sellise 180 kraadi pöörde!” 

Suhtes olevad veevalajad saavad sel nädalal oma suhte kohta teada midagi, mis nad arvasid olevat teistmoodi. “Ära see ei lõpe, aga teadlikumaks saate küll.”

Soovitusena sõnavad kaardid sel nädalal, et enne, kui veevalaja mingeid otsuseid teeb, siis tuleks kaaluda kõik variandid läbi. “Andke aega enne kui otsuseid teete!” 

Taavi Rõivas on kaalude tähtkujust. “Kaalud on sel nädalal mõnusas omas mullis. Tegelete loominguliste tegevustega, unistate palju.” 

Meesterahvastelt oodatakse tööl mingeid otsuseid või mingisuguseid tegusid, mis tuleb ära teha. “Samamoodi saate te mingisuguse teate oma perekonnalt, mis on igati tore.” Suhtes olevatel kaaludel on kaaslane ainult tööl ning ajab tööasju.

Vaata ennustust kaaludele päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions