Timmeri tarokaardid Kaja Kallasele: matate ennast töösse ja panete oma ideed pausile

FOTO: EKSPRESS MEEDIA | RAUNO VOLMAR
FOTO: EKSPRESS MEEDIA | RAUNO VOLMAR

Peaminister Kaja Kallast ootab ees keeruline aeg, sest esile kerkinud ”lastetoetuste” eelnõu tekitab küsimuse, kas praegune valitsus jääb püsima. Sel puhul vaatasime, mida Merily Timmeri tarokaardid peaministrile selleks nädalaks ennustavad.

Peaminister Kaja Kallas on sündinud 18. juunil ja tema tähtkujuks on Kaksikud. Selle tähemärgi all sündinud on väljendusrikkad ja kiire taibuga, nende sees on kaks isiksust korraga ning sa ei või kunagi teada, kummaga sa parajasti kohtud. Nad on suhtlevad, kommunikeerivad ning on alati valmis lõbutsema, kuid võivad ka teha kannapöörde ning hakata tõsiseks, mõtlevaks ja rahutuks. Neil on väga suur uudishimu kogu maailma vastu ja neid kummitab tihti tunne, et ei ole lihtsalt piisavalt aega kõike näha.

Mida ennustab Merily Timmeri taroskoop Kaja Kallasele?

Kaksikud tahavad teha uuendusi ja käia välja raha nende eest. Mõtlete kõik läbi ja viimasel hetkel otsustate, et ikkagi ei tee. Siis te mõtlete välja uue plaani, kuidas oleks parem, sest esialgne plaan polnud ikkagi päris see. Mingid ideed on seotud ka koduga ja siis tõmbate kriipsu peale ning ikkagi otsustate uut plaani rakendada.

Kuna olete kahtlev, siis te matate ennast töösse ja panete oma ideed pausile. Kindlasti vajate ka aega, et läbi analüüsida kõik oma otsused. Meesterahvad vajavad naiste nõu, kuigi hästi te vastu võtta ei taha, kriitikat te üldse ei taha kuulda. Naisterahvad proovige endal energiat välja saada läbi spordi, sest te kipute olema konfliktsed. Eriti, kes on on suhtes, te tahate konflikti üles kerida. Sport teeb asja paremaks ja leevendab.

Soovitus nädalaks: minge kulutage raha iseenda peale ja lubage endale midagi toredat!

Kuula lähemalt Merily Timmeri taroskoopi siit.

Kommentaarid puuduvad