Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmakellad helisevad? Kirsti Timmer ennustab Henrik Normannile kihlust

Kirsti Timmeri suur uusaasta ennustussaade on kindlasti üks oodatuimaid hetki aasta alguses. Sel aastalgi kutsus nõid igat tähemärki esindama tuntud eestlase, kes saavad Timmerilt küsida ka isiklikke küsimusi. Vähke tuli esindama näitleja Henrik Normann, kellele kaardid ennustasid kihlust.

"Mida toob aasta 2024?" saates sai Henrik Normann teada nii oma tulevaste tegemiste kui ka tervise kohta, kuid enim põnevust pakkus saate lõpus isiklik ennustuskaart, mis näitas Henrikule armastuse rohket aastat.

"Sind ootab ees suhtele pühendumise aeg, aga pea meeles, et tangot tantsitakse kahekesi. Armastus on nagu taim. Seda peab kastma. Hoolitsed nüüd selle taime eest. Kui oled suhtes, siis on aeg viia see järgmisele tasandile. Kihlus või abielu. Naudid armuõnne," luges Normann ette oma kaardilt.

Mees ajas Kirsti kõvasti naerma öeldes, et säärane ennustus jõuab kindlasti "Õhtulehe" esikaanele.

Lisaks kutsus Normann Kirsti juba pulma ja naljatles, et saab nüüd tänu ennustusele kõike hakata ette valmistama.

Henrik Normann on olnud kaks korda abielus ning olnud ka kahes pikemas kooselus.
Näitleja ja koomik jäi esmakordselt silma koos oma kaaslase Kristinaga 2018. aasta novembris oma filmi "Elu hammasratastel“ esilinastusel ja järelpeol. Ometi kinnitas paar alles 2021. aasta suvel oma kooselu.

Vaata kõiki Kirsti Timmeri ennustusi SIIT!

Kommentaarid puuduvad