Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Kas Sind piinab ärevus ja magamatus? Põhjus võib peituda just täiskuus

täiskuu
Foto: 123rf

Readers Digest

10. septembril on taevas täiskuu. Uurisime, kuidas täiskuu võib inimeste tundeid ja emotsioone mõjutada.

Tihtipeale räägivad inimesed täiskuu ajal, et tunnevad suurt väsimust ning ei saa öösiti magada. Tõsi on see, et kuufaasid mõjutavad inimeste igapäevaelu ning kõige enam võib seda tähendada just täiskuu ajal. 

Täiskuu võimendab emotsioone

Inimeste sees on korraga nii positiivseid kui ka negatiivseid emotsioone. Täiskuu aga võimendab neid.

 “Täiskuu sõna otseses mõttes laieneb ja suurendab kõike,” selgitas astroloog dr Athena Perrakis. Näiteks tõdes ta, et kui Jäära tähtkujus inimest iseloomustab ambitsioonikus, avatus ja isikupärasus, siis Jäära positiivne külg täiskuu ajal on see, et tal on suurem soov olla sotsiaalne ja jagada oma arvamust teistega. Samas on Jäär ka väga isepäine ning see võib muuta Jäära konfliktseks. „Nii et täiskuu ajal võivad nad end ärritununa tunda. Kui avastad end täiskuu paiku Jääraga tülli minemas, hoia end tagasi, sest nad on ärrituvad kergesti ja ka vihastavad lihtsasti,” ütles dr Perrakis. 

Täiskuu tugevdab tundeid

Samal ajal, kui täiskuu võib suurendada tähtkujude loomulikke omadusi, võib see tugevdada ka inimeste tundeid. See võib olla hea või halb, olenevalt inimese meeleolust.

Näiteks kirglik Skorpion on juba niigi intensiivne tähemärk, nii et täiskuu ajal võivad asjad tema jaoks veelgi tulisemaks minna. “Skorpion on sodiaagi kõige tumedam märk, mis tähendab, et ta võtab kogu oma veeenergia, mida ta jagab Vähi ja Kaladega, ning viib selle sügavamasse ja tumedamasse kohta,” märgib dr Perrakis.

Pealegi on Skorpion tuntud sodiaagi kõige seksuaalsema märgina ja see võib täiskuu ajal avalduda kaheti: intiimsus, mida Skorpion suudab täiskuu ajal esile kutsuda, on võrreldamatu, kuid täiskuu negatiivne külg on see, et see võib süvendada draamat, kangekaelsust ja kontrollivaid aspekte.

Kalad, kes võivad olla ka väga kirglikud, on sel juhul peaaegu Skorpioni vastand. “Kõikidest sodiaagimärkidest on Kalad kõige empaatilisemad. Täiskuu ajal võivad Kalad tunda end kõikide inimestega väga lähedasena. Lisaks võivad nad tunda end rohkem inspireerituna kui kunagi varem,” rääkis dr Perrakis.

Täiskuu annab energiat

Täiskuu võib anda ka suurenenud energiatunde, mis ei lase näiteks öösiti magada.

Suurenenud energiat käsitleb iga sodiaagimärk erinevalt. Näiteks reageerib Lõvi täiskuu energiale hoopis teistmoodi kui Neitsi. “Lõvi armastab täiskuud, sest Lõvi on seotud kirglikkuse, loovuse ja entusiasmiga,” ütleb dr Perrakis. „Lõvi ihkab pidevalt ligipääsu suuremale energiale, nii et täiskuu ajal näed, et Lõvid on äärmiselt lahked, ülimalt entusiastlikud ja võib-olla loovad midagi uut. Lõvid on tavaliselt väga ettevõtlikud ja seetõttu võtavad nad selle täiskuu energia ning suunavad selle uutele ettevõtmistele. Nende omaduste varjukülg on aga see, et Lõvi võib muutuda liiga entusiastlikuks ning muutub liiga juhtivaks ja kontrollivaks.

Neitsi aga naudib täiskuuga kaasnevat suurenenud energiat, sest see võimaldab neil tõsta oma tööviljakust. “Neitsid armastavad end organiseerida ja neile meeldib prioriteete seada ning nad leiavad, et lisaenergia aitab neil rohkem tööd teha.” 

Täiskuu valgustab

Tõsi on see, et täiskuu annab ilmselgelt sõna otseses mõttes rohkem valgust kui teised kuufaasid, kuid sellel on ka valgustav omadus teadlikkuse ja teadvustamise osas.

Kuu valdav heledus võib mõnd sodiaagimärki häirida, samas kui teised kasutavad seda võimsa juhisena. Näiteks Neitsid seda ei naudi.”Neitsitele ei meeldi olla tähelepanu või vestluse keskpunktis,” rääkis dr Perrakis. “Ma kutsun täiskuud alati astroloogiliseks prožektoriks, sest see tõstab esile kõik, mida see puudutab. See muudab Neitsitel olememise veidi ebamugavaks. Aga Kaljukitsedega on hoopis teine ​​lugu.”

Dr Perrakisi sõnutsi võib täiskuu suurendav energia tegelikult aidata Kaljukitsedel oma prioriteete paremini näha. Tegelikult valgustab see nende jaoks teed saavutuste ja eduni. 

Täiskuu põhjustab kergesti ärevust

Nii mõnigi tähemärk, kes peab oluliseks materiaalsust, võib näiteks raha pärast ärevust tunda.

Dr Perrakisi sõnul on üks nendest tähemärkidest Sõnn. Kuigi täiskuu võib pakkuda suuri eduvõimalusi rahalistes ettevõtmistes, võivad rahaasjad Sõnnis tavalisest palju rohkem muret tekitada.

Kaalud seevastu materiaalsetest asjadest nii palju ei hooli. Pigem on Kaalud märk, mis proovid alati teiste inimeste vahel harmooniat luua ning see võib ka täiskuu ajal ärevust tekitada. “Täiskuu kipub inimeste vahel esile tooma intensiivset energiat ja seetõttu on Kaaludel raskem seda harmooniat luua. Kui teil on Jäär, kes vaidleb Sõnniga raha pärast, tahavad Kaalud nad mõlemad õnnelikuks teha ja täiskuu ajal on seda raskem teha kui kunagi varem,” tõdes dr Perrakis. 

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions