Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Pool aastat läbi! Vaata, kui täpselt ennustas Kirsti Timmer sinu tähtkujule

Aasta algus nõuab rahalist planeerimist. Meelelahutus kannatab. Kevadel lihtsam aeg ja muudatuste aeg saab läbi. Vaatame pool aastat hiljem, mida ennustas nõid Kirsti Timmer aastaks 2023!

Eestile ennustas Timmer uueks aastaks seksiskandaali. Keegi jääb vahele petmisega ning kõiges on süüdi alkohol. Selle poole aastaga ei ole veel säärast suurt skandaali olnud, aga teine pool on veel ees. Küll jõuab!

Jäär otsib sel aastal majanduslikku tasakaalu ja stabiilsust. Eelmise aasta emotsioonide ning probleemidega on palju tegelemist. Nagu Kirsti ütles “Vanad jamad jäävad selja taha”. Suhtes jäär on rahulik ja tunneb, et on hoitud. Alates suvest õnnestuvad kõik su lepingud perfektselt! 

Sõnnile lubab uus aasta palju tööd ning soovitus oli iseendale piire tõmmata. Palju kõhklusi ja kahtlusi. Samuti soovitas Kirsti armastusega seotud plaanid kohe paika panna, sest muidu ei jää armueluks töö kõrvalt aega.

Loomingulistele kaksikutele lubati aasta 2023 alguseks tähelepanu ja tööga seotud ettepanekut mõne meesterahva poolt, mis tuleb kasuks. Armastuses lubas Kirsti, et kõik hakkab sujuma. Kaksikutel naistel on oodata meest oma ellu. Tähemärgile ennustatakse ka kihlusi või muid suhtelisi suursündmusi.

Vähkidele ennustab Timmer suurte muutuste aastat. Ole endas kindel ja ära lase teistel enda kindlameelsusesse kahtlust tuua! Rahaasjad hoia enda teada. Lisaks lubab Timmer sulle suurt kirgede aastat, aga abielluda 2023 nõid ei soovita. Aasta teises pooles, mis meil veel ees on, võib ilmuda taas vähkide ellu vana armastus. Unistused täituvad. Samuti lubatakse palju tormi, aga nendest saab läbi seistes iseenda eest.

Loomingulised lõvid ronivad vaid üles poole. Hoiatuseks aga soovitab Timmer sul hoiduda tundmatutest vetest, mis võivad rikkuda loomeprotsessi. Lõvid on väga enda peremehed sel aastal ja käivad kõigist ees. Tervisega seoses on Kirsti lubanud lahendusi ja enesele selguse toomist.

Neitsidele toob aasta algus olukordi, mis on väga segased, aga kuhu tuleks sukelduda pea ees sisse, kuid tasub vältida konflikte. Hoida tuleb iseennast ja oma raha! Töös tuleb muudatusi. Oodata on kihlusi, abielu ja lapsi. Suhetes kõige raskem on aega leida.

Kaaludele lubab aasta armastust. Kaalud hakkavad jälle kaaluma. Ootamatuid algusi on palju ja tuleb kaitsta iseennast. Timmer lubab ka abielu ja uut autot, millega on nõu vaja, kuna ise otsustada ei suuda. Töö puhul hoiatab nõid, et inimesed pruugivad sinust üle sõita. Tunnustust on palju, aga raha pakkuda pole. Sellega ei tasuks kaasa minna.

Skorpioni aasta algus on teadmatu. Plaanid sõltuvad tihti teistest. Läbi tumedapäise meesterahva tuleb probleeme juurde, mida peab lahendama. Ettevaatlikult tasub suhtuda kokkulepetesse. Teed palju tööd, et tõsta oma kaaslast ja samuti teed palju kingitusi. Aasta lõpus oled kindlalt kahe jalaga maas. Nõid lubab ka head rahaaastat!

Amburi aastaalgus algab tööalase tunnustusega. Aasta esimene pool on töö ja kodu. Lisaks soosib aasta koduremonti, aga mitte kinnisvaratehinguid. Juhikohal amburid jooksevad oma kokkulepetega liiva. Suvepuhkust segavad sel aastal muud mõtted. Lisaks on suur mure raha pärast, aga nõid lubab, et selle pärast muretsema ei pea. Vallalised amburid panevad hullu ja soovitab mitte vaadata vanu mehi. Aasta lõpus joote šampanjat ja vaatate tagasi kui tore aasta oli!

Kaljukitse aasta 2023 on enesetõestamise aasta. Palju asju, mida tahaks jätta selja taha ja need lahenevad väga ootamatult. Väga palju peab andma nõu, aga teisi ei tasu sinul kuulata. Tee asju nii nagu sina teed! Uued rahalised võimalused venivad, aga stabiilne aasta. Kaartides on ka võimalus uuele lapsele. Aasta toob ka palju tunnustust, aga see tunnustus, mida sina ootad, jääb ära.

Veevalajale paistab hea rahaaasta, aga rahalisi otsuseid ei tasu teha mõtlematult. Suuri muresid ongi rahaga seoses. Hoia kokku ja mõtle oma otsuste üle! Veevalaja peaks olema ettevaatlik kokkulepetega. Teised võivad sind ära kasutada! Juhtivalkohal veevalajatel, kes veavad teisi järgi, hakkab jaks lõppema. Teed kõike kirega, aga emotsionaalselt proovitakse meelitada kõikjale. Hoiatus – ära jookse tühjaks! Armastuses kirge ei ole, aga tülides on!

Kalad sel aastal tegelevad palju koduga ja kehtestavad end seal. Kuulake enda sisetunnet ja ärge kahelge! Minevikuteemad lähevad pausile või saavad lahenduse.  Õpid oma vigadest. Raha taevast alla ei kuku. Ootamatuid projektide pakkumisi tuleb ning pead ise palju tegema. Kalad otsivad sel aastal sujuvat raha teenimist. Kirge jagub ja olete nagu jahimehed! 

Vaata videost, mida veel ennustas nõid sinule ja 12 tähemärgi kuulsale esindajale!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions