Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk üritab raha säästa, skorpion analüüsib iseennast ning kalad on saavutanud tasakaalu

Taroskoop
Mida toob käesolev nädal veemärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (6. – 12. veebruar) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähki huvitab, kuidas säästa raha. Samas ei tule säästmisest midagi välja, sest vähk planeerib endale reise, pidusid ning kavatseb osta uusi riideid ja kalleid asju. Seejuures mõtlevad vähid kogu aeg sellele, kuidas peaks hakkama raha säästma.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpion tahab õppida midagi uut. Sel nädalal analüüsib skorpion, mida ta oskab ja mida mitte. Lisaks mõtleb skorpion, et millal on tekkinud probleemid tänu sellele, et midagi ei osata ning kuidas edasi minna või olukorda parandada. Ja seda just suhtealaste asjade juures.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad on sel nädalal saavutanud enda jaoks mõnusa tasakaalu. Kõik on ära organiseeritud ning kalad on sellega ise väga rahul.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions