Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk tahab täita suure unistuse, skorpion manipuleerib teistega ning kalad võitlevad iseendaga

Vaata, mida toob käesolev nädal veemärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal veemärkidele! — FOTO: steklo / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (3. – 9. aprill) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähk tahab teha sel nädalal suuri otsuseid ning liikuda oma unistuste poole. Kui ikkagi lööb hirm sisse, et kas teguviis on õige, ei tasu endas kahelda, sest käesolev nädal soosib oma unistuste täitmist.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpion on sel nädalal egoist. Esiteks soovib skorpion teistega manipuleerida ning kui oma tahtmist ei saa, võtab skorpion ohvrirolli. Skorpion räägib nii tööl kui ka kodus asjadest nii, nagu need tegelikult ei ole. Skorpion muudab sellise tegevusega oma elu keeruliseks.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad on sel nädalal mures oma rahaasjade pärast. Justkui on teada, et tuleb teha tööd, kuid siiski tahaks kalad tegeleda kõikide muude lõbusamate tegevustega. Kaladel käib seetõttu iseendaga pidev võitlus.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions