Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk on konfliktne, skorpion paugutab uksi ja kaladel on raha otsa lõppemas

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähk on sel nädalal konfliktne ja närviline. Vähid peaksid maha rahunema ning kirjutama endale plaani, millal on teatud asju vaja teha ja kõik saab tehtud. Vähi missioon käesolevaks nädalaks on õppida oma aega efektiivselt planeerima.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpion on sel nädalal väga terav ja otsekohene. Kui skorpion käesoleval nädalal midagi ütleb, siis ta teeb seda nii, et uksed pauguvad. Skorpionid lõpetavad sel nädalal asju: panevad ukse pauguga kinni ja kinni ta jääbki.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad tahavad pühade ajaks luua loomingulist keskkonda, kuid raha on hakanud otsa saama. Kalad peavad olema ettevaatlikud, millisesse seltskonda nad sel nädalal satuvad, sest võivad tekkida konfliktid, mille tõttu võib olla rikutud kogu õhtu.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions