Müstika

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk on kannatamatu, skorpion segaduses ja kalad rabavad tööd teha

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

  • Vähk

Vähk on sel nädalal kannatamatu. Kui vähk kohe soovitut ei saa, tekib depressioon ja masendus ning kõik tundub olevat väga halvasti. Vähk peaks olema natuke kannatlikum ning seeläbi saavutab ka oma unistused. Nädalalõpp toob vähile toreda peo ja romantikat.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Skorpion

Skorpion on sel nädalal segaduses. Ta tahab juua ja oma probleeme pudelisse uputada. Skorpionitel on kõrge stressitase, kuid ei tasu üle mõelda. Skorpionid peaksid veetma aega oma perega. See aitab nad tagasi jalule.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Kalad

Kalade nädal algab romantiliselt, kuid nädala keskel on nad töölainel. Kalad tahavad teha tööd, kuid on aega ka hobidega tegelemiseks. Töö juures nõutakse kaladelt sel nädalal väga palju. Nädala lõpuks on kalad seetõttu üsna väsinud.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob teieni Expressions