Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: vähk kulgeb rahulikus tempos, skorpion taaskohtub vanade sõpradega ja kalad tegelevad ainult tööasjadega

Vaata, mida toob käesolev nädal veemärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal veemärkidele! — FOTO: Sarayut Thaneerat / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (8. – 14. mai) veemärkidele: vähile, skorpionile ja kaladele?

Vähk

Vähk teeb sel nädalal tööd ning kulgeb mõnusas ja rahulikus tempos. Samuti tahab vähk teha muudatusi seoses enda kehaga: mõned alustavad dieediga, teised hakkavad rohkem liikuma või ostavad endale kokku kõikvõimalikke vitamiine. Vähil on endaga seoses tekkinud kerge rahulolematus.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Skorpion

Skorpionil ilmuvad sel nädalal välja vanad sõbrad või töökaaslased, kellega koos on tulemas üks lõbus ja tore taaskohtumine. Lisaks teeb skorpion käesoleval nädalal oma kodu juures teatud muudatusi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kalad

Kalad tegelevad sel nädalal ainult tööasjadega ning millekski muuks aega ei jäägi. Kalad peaksid käesoleval nädalal pöörama tähelepanu oma tervisele, eriti jalgadele. Samuti tuleb üle vaadata oma toitumine.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions