Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnni vaevab ülemõtlemine, neitsil kisub töö juures pingeliseks ning kaljukitsel tekib uus tutvus

Vaata, mida toob käesolev nädal maamärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal maamärkidele! — FOTO: stevanovicigor / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (20. – 26. märts) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnni nädalat iseloomustab ülemõtlemine, eriti seoses rahaasjadega. Lisaks arvab sõnn peale igat väiksemat sõnelust, et nüüd on käes justkui maailmalõpp. Tegelikult ei ole aga ettetulevates olukordades sugugi midagi katastroofilist.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsil on sel nädalal tõsised tööalased pinged. Samuti on neitsi küsimärgi ees oma suhte osas: kas see on mulle õige või mitte? Neitsi ei ole käesoleval nädalal oma asjadega rahul ning võib tekkida tunne, justkui kõik teeksid talle liiga.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukitsel tekib sel nädalal uus tutvus, mis paneb ühtlasi ka muretsema. Kaljukits on uue tutvuse üle õnnelik, kuid samal ajal muretseb, kas see jääb ikka püsima. Siiski tundub, et uue tutvuse osas läheb kaljukitsel pigem hästi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions