Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnni vaevab rahulolematus, neitsil on aeg tähistada töövõite ning kaljukits tahab alustada puhtalt lehelt

Vaata, milliseks kujuneb käesolev nädal maamärkidele!
Vaata, milliseks kujuneb käesolev nädal maamärkidele! — FOTO: Sarayut Thaneerat / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (8. – 14. mai) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn on sel nädalal oma koduga seonduvalt rahulolematu. Sõnn mõtleb isegi kodu vahetamise peale ning tahab teha teatud suurema muutuse.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi on pikalt oma tööasjadega vaeva näinud ning nüüd on aeg tähistamiseks. Neitsi saab sel nädalal uudise, mis on tema jaoks äärmiselt tore ning viib justkui asju edasi. Küll aga tekib neitsil kodus teatud olukord, millega tegelemiseks ei jagu ei energiat ega ka motivatsiooni.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukitse nädalat iseloomustab erinevate asjade lõpetamine. Kaljukits soovib teatud teemadele enese jaoks joone alla tõmmata, et minna edasi täiesti puhtalt lehelt. Kaljukitsel on mõistlik teha enda jaoks uusi alguseid eriti tervisega seotud teemade puhul.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions