Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnni ootab ees keeruline vestlus, neitsi peab olema jäik ja kaljukits veedab aega pereringis

Taroskoop
Mida toob alanud nädal maamärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (30. jaanuar-5. veebruar) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnni ootab sel nädalal töö juures keeruline vestlus. Sõnniga püütakse manipuleerida ning anda talle kohustusi juurde. Ühelt poolt on hea meel, et uued tegevused annavad võimaluse areneda, kuid teisalt tunneb sõnn, et tervikpilt on kuidagi kahtlaselt vale.

Vaata täpsemat ennustust siit!

Neitsi

Neitsi peab sel nädalal olema otsustamisel jäik ning ei tohi lasta ennast mõjutada. Samuti on süda muret täis seoses tööasjadega, mis ei suju nii, nagu neitsi oleks soovinud. Kogu aeg on keeruline ning kõik venib ja neitsid ei saa kätte seda, mida nad tahaksid.

Vaata täpsemat ennustust siit!

Kaljukits

Kaljukitse nädal kulgeb mõnusas tempos ning soovitakse saada tunnustust. Kaljukitsed hoiavad sel nädalal pere ligi ning soovivad ainult nendega koos aega veeta. Lisaks soovib kaljukits õppida midagi uut, kuid see on seotud konfliktsete olukordadega.

Vaata täpsemat ennustust siit!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions