Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn võib tööst ilma jääda, neitsi on omadega puntras ning kaljukitse vaevavad muremõtted

Mida toob käesolev nädal maamärkidele?
Mida toob käesolev nädal maamärkidele? — FOTO: Sarayut Thaneerat / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (10. – 16. aprill) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Nii mõnigi sõnn võib sel nädalal oma tööst ilma jääda. Sõnni nädalat iseloomustab millegi lõpetamine: see võib olla töölt koondamine või hoopiski suhte purunemine. Sõnn on jäetud oma asjadega justkui üksi. Samas tehakse sõnnile ka uus tööpakkumine ning on oluline, et sõnn ei võtaks muutusi hinge, vaid leiaks kohe uued lahendused.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi on sel nädalal omadega puntras. Tööd on nii palju, et ei jõua ära teha. Samas on palju pidusid, kuhu justkui peab minema ning omaenda tegemised jäävad unarusse.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukits on sel nädalal natuke mures, kuna teatud asjad, mille peale on palju lootust pandud, veavad kaljukitse justkui alt. Samas on käesolev nädal soodne loto mängimiseks ja uute tutvuste loomiseks.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions