Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn tahab teha muudatusi, neitsil tuleb tore nädal ning kaljukits peaks võtma pikki dušše

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn tahab teha muudatusi. Sõnnid küsivad sel nädalal nõu endast vanemalt meesterahvalt. Sõnnidest mehed teevad nädalal lõpus kodus peo ja tahavad tähistada mingisuguse keerulise asja lahendamist. Naisterahvad tegelevad nii kodu kui ka oma välimuse muutmisega.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi tahab aasta lõpus maksimaalselt pingutada ning nõuab endalt väga palju. Neitsid tahavad käia kohtades, kus nad saavad uusi teadmisi. Samas saavad nad selle kõigega hakkama ning tuleb tore nädal.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukits tahab sel nädalal tegeleda ainult oma asjadega. Sõbrad ja pere kutsuvad neid igale poole, kuid nad ei jõua sel nädalal teistega eriti suhelda. Meesterahvad saavad tööasjadega järje peale ja seda ka märgatakse. Naisterahvad peaksid sel nädalal võtma pikki dušše, kuna see aitab stressi maha pesta.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions