Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn on teravkeelne, neitsi tormakas ning kaljukits tahab raha kulutada

Mida toob käesolev nädal maamärkidele?
Mida toob käesolev nädal maamärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (13. – 19. veebruar) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn muretseb jätkuvalt oma tööasjade pärast. Tööd on palju, kuid sõnnid ei ole oma tööasjadega sugugi rahul. Asjad tunduvad olevat täiesti tasakaalust väljas ning kohati isegi ebaausad. Sõnnid kipuvad sel nädalal inimestega tülli minema ning ütlevad teravalt välja asju, mis on nende sisse aja jooksul kogunenud.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsidel on tööga mingisugune visioon ning nad tahavad palju ära teha, kuid langetavad siiski tööga seotult väga valed otsused. Enne, kui neitsi kuhugi tormab, tuleks rahulikult läbi mõelda, kas kõik asjad on ikka nii nagu peab.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukits tahab sel nädalal raha kulutada. Pärast aga mõtlevad kaljukitsed, et kulutasid jälle liiga palju. Raha eest saadud saaki vaadates on kaljukitsed lõppkokkuvõttes siiski rahulolevad.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions