Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn on romantiline, neitsit vaevab rahulolematus ja kaljukits peab vastu võtma palju otsuseid

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

  • Sõnn

Sõnni nädal algab romantiliselt ning ta tahab enda kaaslast üllatada. Sõnnidel on tohutu hoolitsemise vajadus ja nad tahavad teha head. Küll aga solvub sõnn sel nädalal kergelt, kui tema jaoks aega ei leita. Kõik, mis sõnn sel nädalal ette võtab, toimub kirega ning tegevused sujuvad hästi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Neitsi

Neitsi on sel nädalal rahulolematu ning solvub kiiresti. Neitsid tahaksid käesoleval nädalal midagi teha, aga ei tea, mida täpselt. Tegelikult vajavad neitsid puhkust ning tuleks aeg maha võtta. Tervise juures peaks tähelepanu pöörama kõrile, kilpnäärmele ja verele.

Vaata täpsemat ennustust videost!

  • Kaljukits

Kaljukitselt oodatakse sel nädalal hästi palju otsuseid. Nii suhetes kui ka töö juures oodatakse, et kaljukits käiks välja plaane ja võtaks vastu erinevaid otsuseid. Samas tuleb see hästi välja ning nädalalõpp toob kaasa ühe toreda peo.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions