Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn on kirglik, neitsil on keeruline periood ja kaljukits ajab taga romantikat

Taroskoop
Mida toob käesolev nädal maamärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (6. – 12. veebruar) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn on sel nädalal väga kirglik, aga samas ka impulsiivne ja konfliktne. Sõnni valdavad korraga kõik emotsioonid. Ühel hetkel tahavad nad kaaslasega armatseda ja teisel hetkel teda nõudega loopida. Lisaks peavad sõnnid tegelema oma tervisega ning kes soovib kaalust alla võtta, siis käesolev nädal on selleks ideaalne aeg.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi jätkub eelmise nädala olukord, kus erinevad asjad saavad läbi ning keeruline on nii töö juures kui ka suhetega. Neitsil on üldse praegu käimas keeruline periood ning nad võtavad kõiki asju väga hinge. Tegelikult võiks asju rahulikumalt võtta ning siis ei tunduks kõik nii hullumeelne.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukits ajab jätkuvalt taga romantikat, mida saab ainult näpuotsaga. Kaaslane ei jaksa sellega enam lihtsalt tegeleda. Kaljukitse on sel nädalal ees ootamas teatud keerulised vestlused, kus on vaja leida mingisuguseid lahendusi. Seetõttu peavad kaljukitsed olema väga leidlikud.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions