Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: sõnn on kergesti mõjutatav, neitsit vaevab paha tuju ning kaljukitse süda on muret täis

Nädala taroskoop
Mida toob käesolev nädal maamärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (16.-22. jaanuar) maamärkidele: sõnnile, neitsile ja kaljukitsele?

Sõnn

Sõnn on sel nädalal lihtsasti mõjutatav. Sõnnid muretsevad tööasjade pärast: kas nad ikka jõuavad kõik vajalikud toimingud enne puhkusele minekut tehtud? Lisaks valmistavad sõnnile muret suhetega seonduvad aspektid. Sõnnid tahaksid tuua suhtesse midagi uut ja huvitavat.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Neitsi

Neitsi on sel nädalal töölainel, kuid teda painab paha tuju. Tööalaselt võib tekkida tunne, et justkui panustatakse palju, aga vastu ei saada midagi. Lisaks ajavad neitsit käesoleval nädalal kõik inimesed närvi ning kogu aeg tuleb peale palju uut ja tekib hirm, kas kõik tegevused saavad ikka õigeaegselt tehtud.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaljukits

Kaljukits muretseb sel nädalal tasakaalu, suhete, raha, tööasjade, õppimise ja tervise pärast. Tema süda on muret täis, kuid kõik asjad toimivad siiski hästi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions