Merily Timmerit ehib

EXPRESSIONS

Nädala taroskoop: Kalad lahendavad töömuresid, Neitsil on õnne rahaasjades

Merily Timmer
Foto: Silver Siilak

Merily Timmeri “Nädala ennustus” 2.-8. maiks soovitab Kaladel tähelepanu pöörata eelmisel nädalal tekkinud muredele ning need lahendada, Neitsidele naeratab rahaõnn, mistõttu võiks proovida näiteks lotot mängida.

Kalad 2.- 8. mai

Merily Timmeri ennustuse kohaselt on Kalad sele nädala alguses rahutud. Eelmisel nädalal on tööl juhtunud või põhjustatud mingisugune jama, mistõttu tuleb seda sel nädalal klaarima hakata. 

Meesterahvad keskenduvad sel nädalal palju tööle, et mured lahendada, kuid naisterahvad kipuvad enda tehtut või tegemata jäetut töö juures õigustama. 

Musta valgeks rääkimine toimub Kaladel sel nädalal ka suhetes. Lisaks on suhtes Kaladel kodus üleval rahateemad. 

Vallalised Kalad tunnevad elust rõõmu ning ei lase endale halvasti öelda. Selle nädala lõpus ootab vallalisi ees mõni suurem pidu.

Soovitus nädalaks: Kalad peaksid likvideerima vahepeal tekkinud mured töö juures ning nädala lõpus kuhugi sõitma, sest seda just nädalavahetus soosib.

Vaata lähemalt ennustust Kaladele videost:

Neitsi 2.- 8. mai

Neitsi on sellel nädalal enesekindlam, kui ta on olnud varasematel nädalatel, mistõttu kipuvad nad asjadele pigem jõuliselt peale minema.

Neitsil on indu muuta asju paremaks või uhkemaks, seda nii kodus kui iseenda juures. Neitsid rakendavad oma raha ja teadmisi just oma kodu muutmise juures.

Ka rahaliselt tuleb Neitsil sel nädalal hea nädal, mis soosib näiteks lotopileti ostmist.

Naisterahvad, kes on suhtes, tahavad oma kaaslase seltsis aega veeta. Suhtes Neitsit kimbutavad vanad suhted minevikust, kuid nendest peaks lahti laskma.

Naisterahvad, kes on vallalised neitsid, kipuvad otsima meesterahva seltsi. Pigem tahate sõprustada ja aega veeta nädala lõpus just meesterahvastega.

Selle nädala soovitus: minge enesekindlalt kõikidele uutele asjadele vastu.

Ennustusi kõikidele tähtkujudele saad vaadata siit:

Kommentaarid puuduvad

Merily Timmerit ehib

EXPRESSIONS