Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaksikud analüüsivad iseennast, kaalud teevad tööalaseid läbimurdeid ja veevalajad tahavad täide viia oma unistuse

Mida toob käesolev nädal õhumärkidele?
Mida toob käesolev nädal õhumärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (6. - 12. märts) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaksikud

Kaksikud ei ole rahul oma tööasjadega ning samuti on keerulised suhted, eriti just lastega. Sel nädalal püüavad kaksikud analüüsida, mida ja kuidas teistmoodi teha, et saaks tunda suuremat rahulolu.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaalud

Kaalud teevad sel nädalal tööalaseid läbimurdeid. Tööalased teemad toimivad hästi ning kaaludel tuleb palju häid mõtteid teemadel: kuidas kõik toimib, mida teha, et rohkem teenida ning kuidas, kuhu ja millal tuleks raha kõrvale panna.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja tahab sel nädalal täide viia oma unistuse, kuid see ei õnnestu ning muudab isegi tigedaks. Samuti ajavad veevalajat närvi suhted ning tundub, et klappi ei ole ja asju on väga raske käima saada.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions