Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: kaaludel on hinges rahulolematus, kaksikud tahavad lihtsalt “olla” ja veevalaja koonerdab

Mida toob käesolev nädal õhumärkidele?
Mida toob käesolev nädal õhumärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Mida toob käesolev nädal (13. – 19. veebruar) õhumärkidele: kaksikutele, kaaludele ja veevalajatele?

Kaalud

Kaalud tahavad teha ümberkorraldusi seoses oma rahaasjadega. Kaaludel on hinges tugev rahulolematus ja solvumine, mis on seotud teatud vanade asjadega. Perega seotud teemad kripeldavad samuti hinges ning tahaks kohe kuhugi kaugele eemale minna. Kaalud mõtlevad sel nädalal palju üle ning teevad endale sellega liiga.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Kaksikud

Kaksikud ei taha sel nädalal mitte millegagi tegeleda. Nad tahaksid lihtsalt “olla” ja elu nautida. Kaksikuid väsitab käesoleval nädalal kõik liiga palju.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Veevalaja

Veevalaja on sel nädalal koonerdaja ning ei raatsi raha raisata mitte millegi peale. Samas ihkab veevalaja hing laristamist. Üldiselt on tulemas kodune nädal, mille lõpus on oodata väikest väljasõitu.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions