Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jääral on kevad südames, lõvi tunneb üksildust ning ambur on loominguline

Mida toob käesolev nädal tulemärkidele?
Mida toob käesolev nädal tulemärkidele? — FOTO: Andriy Popov / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (27. märts – 2. aprill) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär teeb reisiplaane ja ei taha tegeleda mitte millegi muuga. Nädalat iseloomustab väsimus ning kõigest on justkui kopp ees. Jäär tahaks lihtsalt puhata. Lisaks soovib jäär enda ellu midagi uut, toredat ja mängulist. Jääral on kevad südames.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvi teeb sel nädalal suuri otsuseid. Lõppeda võivad nii sõprus- kui ka töösuhted ning isegi abielu. Lõvi tahab palju asju ära lõpetada ning samas kohe alustada millegi uue ja huvitavaga. Lõvi tunneb end üksi ning inimesed ei paku talle rõõmu.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Amburit on ees ootamas töine nädal, kuid tööasjadest jääb justkui mingi asi ära. Ambur peaks pöörama tähelepanu oma seljale, sest muidu võib sattuda isegi haiglasse või operatsioonile. Amburile sobib käesoleval nädalal loominguline tegevus, mis aitab ka stressi maandada.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions