Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jääral jagub kõigeks raha, lõvi otsib romantikat ning ambur püüab olla säästlikum

Taroskoop
Foto: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär on sel nädalal ülimalt lõbusas meeleolus. Jäär on lapsik, ta tahab möllata, seigelda, veeta aega koos oma perega ning pakkuda teistele palju rõõmu. Ja seejuures seda kõike ka ise nautida. Jäär on püsimatu ning raha jagub kõigeks, mis ta ette võtab. Ees on ootamas väga hea nädal!

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvi on sel nädalal närviline oma isa või vanema meesterahva suhtes, kes surgib tema asjades natuke liiga palju. Siiski tuleks olukorda rahulikult võtta. Lõvi kipub sel nädalal ka teravalt ütlema. Lõvi otsib käesoleval nädalal romantikat ja pidustusi. Lõvidel oleks soovituslik minna massaaži või sõita loodusesse, et pingeid maandada.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Ambur muretseb sel nädalal palju oma rahaasjade pärast. Amburid tõmbavad kriipsu peale teatud kulutustele ning kinnitavad, et sinna nad rohkem raha ei panusta. Ambur teeb ümberkorraldusi, et kõik oleks säästlikum.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions