Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäära ümbritsevad murtud südamed, lõvi on romantikalainel ning amburil on oodata meeldivat teadet

Taroskoop
Mida toob alanud nädal tulemärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (30. jaanuar-5. veebruar) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäära ümber on sel nädalal murtud südamed. Võimalus on, et jäär murrab kellegi südame või murtakse hoopis jäära süda. Kui jäär kellegi südame murrab, ei ole ta sellega hiljem ise rahul, kuid kui jäära süda murtakse, on asi kehv ja nii ongi. Jäär ahastab sel nädalal.

Vaata täpsemat ennustust siit!

Lõvi 

Lõvi on sel nädalal romantikalainel. Mõni teeb isegi abieluettepaneku! Lisaks mõtlevad lõvid minevikus langetatud otsustele, mida soovitakse tulevikus teha hoopis teisiti.

Vaata täpsemat ennustust siit!

Ambur

Ambur on mures oma unistuse pärast, mida ta täita soovib, kuna teatud aspektid võivad osutuda plaanitust kallimaks. Lisaks tuleb amburile tore teade töölt, mis ei ole küll päris selline, nagu on oodatud, kuid väärib siiski tähistamist.

Vaata täpsemat ennustust siit!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions