Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäära ootab ees töine nädal, lõvi tegeleb kahjulike harjumuste lõpetamisega ning ambur pöörab tähelepanu oma tervisele

Vaata, milliseks kujuneb käesolev nädal tulemärkidele!
Vaata, milliseks kujuneb käesolev nädal tulemärkidele! — FOTO: Sarayut Thaneerat / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (20. – 26. märts) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäära on ees ootamas tõsine töönädal ning seoses rahaga on vaja teha päris suuri otsuseid. Jääradel võib tekkida tunne, et kõik justkui tahavad neilt midagi saada ning kõik keerleb ümber raha. Jäär on natuke tüdinud ning ei tea enam, millises suunas joosta.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvi nädalat iseloomustab erinevate asjade lõpetamine. Mõni lõvi võib lõpetada suhte, teine teeb lõpparve joomisega, kolmas alustab dieediga ning piirab ülesöömist. Kõik tegevused, mis on olnud lõvile kahjulikud või pole pakkunud piisavalt rõõmu, sel nädalal ka lõpetatakse.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Ambur tegeleb sel nädalal palju oma tervisega ning tähistab rahaga seonduvat sündmust. Nädalalõpus võib tekkida tööasjade pärast mure ning kerkib küsimus, kuidas minna asjadega edasi nii, et kõik ikka kestaks.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions