Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär saab huvitava tööpakkumise, lõvi paneb oma sõna maksma ning ambur soovib minna romantilisele reisile

Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele! — FOTO: Sarayut Thaneerat / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (8. – 14. mai) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär tahab teha muutusi, mis on seotud tema koduga. Siiski pole ees täpset pilti, mida ja kuidas ikkagi teha. Asjad võtavad tavalisest natuke rohkem energiat. Jäärale tuleb sel nädalal aga üks huvitav tööpakkumine.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi

Lõvi tegeleb sel nädalal kõige uuendamisega. Võetakse ette uued projektid ja tegevused ning kõik peab justkui olema uus. Lõvi nädalat iseloomustavad suured plaanid ja organiseerimine. Kui keegi suurejooneliste plaanidega kaasa ei lähe, paneb lõvi julmalt asjad paika. Lõvi on käesoleval nädalal suur juht ja liider.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Amburile lisandub äkitselt väga palju tööd. Ambur peab ette vaatama, et ei tekiks ületöötamist ning samuti tasub veenduda, et tehtud pingutuste eest oleks ootamas ka vääriline tasu. Samuti tekib amburil mõte minna koos kaaslasega kahekesi romantilisele reisile.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Müstika

toob sinuni Expressions