Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär otsib romantikat, lõvil tuleb teha suuri kulutusi ning ambur on nõutu

Nädala taroskoop
Mida toob käesolev nädal tulemärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (16.-22. jaanuar) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär alustab oma nädalat napsuselt ja sellises olukorras on ta lahke ning soovib kulutada raha. Jäär otsib samuti romantikat, aga sellest ei tule mitte midagi välja. Meesterahvad kipuvad olevat tervakeelsed ning soovivad teha tööalaselt uusi algusi. Naisterahvad teevad sel nädalal palju tööd ning neid vaevab üksinduse tunne.

Vaata täpsemat ennustust siit!

Lõvi

Lõvi peab sel nädalal tegema suuri, kuid siiski vajalikke kulutusi. Lõvil on sel nädalal palju energiat ning ta planeerib kõiki tehtavaid samme hoolega ette, et enda vastuvõetud otsustega saaks ka hiljem rahul olla.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Ambur on sellises olukorras, et ei tea, mida teha. Ühelt poolt solvub ambur sel nädalal väga kergelt, kuid teisalt on temas pulbitsemas lapsik rõõmutunne. Vallalised amburid soovivad sel nädalal kedagi välja kutsuda, kuid hakkavad selles mõttes kahtlema. Lisaks on amburid käesoleval nädalal hoolitsevad ning tahavad kõigile pakkuda midagi head.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions