Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär on tujust ära, lõvi mõtleb endale külge haiguseid ning amburil on rahanädal

Mida võivad käesolevalt nädalalt oodata jäärad, lõvid ja amburid?
Mida võivad käesolevalt nädalalt oodata jäärad, lõvid ja amburid? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (6. – 12. märts) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär on tööasjade pärast tujust ära, sest asju ei saa jooksma nii, nagu tahaks. Jäär tahaks sõita puhkama ning distantseeruda tööasjadest. Jäär on sel nädalal üldse tujukas ning kõik tundub keeruline, käib närvidele ja läheb hinge. Jäär tunneb, et ei oska oma asjadega kuidagi toime tulla.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi

Lõvi mõtleb endale sel nädalal külge kõikvõimalikud probleemid ja haigused. Lõvil pole justkui oma ajaga mitte midagi muud teha, kui võtta lahti Google ning vaadata, millised haigused on tal kõik küljes.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Amburil on sel nädalal rahanädal ning raha ei tohiks seejuures välja laenata, sest see ei pruugi enam temani tagasi jõuda. Ambur peaks panustama palju oma töösse ja tegema nii palju, kui ta vähegi jaksab. Häid ideid on palju ning ambur peaks võtma aja iseendale, et oma ideed teoks teha.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions