Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär on melanhoolne, lõvi planeerib reisi ning ambur peaks tähelepanu pöörama oma tervisele

Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele! — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (13. – 19. veebruar) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jääral tuleb rahanädal, mida iseloomustab töö tegemine ning mure oma töö- ja rahaasjade pärast. Jäärad mõtlevad palju möödunule, kuidas nad on oma tööasju teinud ning kuidas võiks edaspidi toimida, et rahulolu suureneks. Jäär on sel nädalal ka natuke melanhoolne ning kipub teravalt ütlema.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvid planeerivad reisi, aga ei taha teha teistega kompromisse. Samas tahab lõvi sel nädalal armastust ja romantikat. Lõvid soovivad proovida uusi asju ning loodavad, et kõik on suurepärane.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Amburil tuleb tervise- ja töönädal. Tervisega seoses tuleb tähelepanu pöörata verele, lihastele ja üleüldisele koormusele, eriti sellele, mis on seotud tööga. Töö juurest on amburitel oodata teadet ning midagi otsustatakse ümber. Ambur muretseb ka oma suhte pärast ning tunneb, et ei saa anda endast nii palju, nagu kaaslane tegelikult ootab.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions