Reklaam sulgub sekundi pärast

Müstika

toob sinuni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär kulgeb armastuse lainel, lõvi üle võtab võimust jonnakus ning amburi peresuhted on sassis

Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele! — FOTO: Sarayut Thaneerat / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (10. – 16. aprill) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär on sel nädalal armastuse lainel. Jääradele võivad tulla beebiuudised, samuti võidakse alustada uut suhet. Rahaline olukord on jääral samuti väga hea, kuid rahaga ei tohi olla lohakas. Jäärad peaksid tegelikult ka armastuse rindel hoo maha tõmbama, sest sel teemal on nad lausa ülevoolavad.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi

Lõvi on sel nädalal suur vaidleja. Samas on lõvi vaidlusteemade juures lapsik ning jääb ise totrasse olukorda. Lõvi nädalat iseloomustab jonnakus.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Ambur on eelmisest nädalast häiritud ning peresuhted on sassis. Amburil on tunne, et kõik teised teevad talle liiga ning tekib tunne, et ambur ei saa olla justkui tema ise.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Müstika

toob sinuni Expressions