Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär käib kohtingutel, lõvi on süüdistav ning ambur leiutab uusi põnevaid tegevusi

Taroskoop
Mida toob käesolev nädal tulemärkidele? — FOTO: 123rf.com

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (6. – 12. veebruar) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Vallalised jäärad käivad sel nädalal muudkui kohtingutel. Tööalaselt on tekkimas keerulised olukorrad ning tuleb asju läbirääkida. Jäär leiab küll lahenduse, kuid on siiski selle osas skeptiline. Jääral on ka üleüldiselt suur segaduse periood ning sellest ülesaamiseks on hea näiteks käia jõusaalis või teha lihtsalt trenni.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvi on sel nädalal konfliktne. Lõvid ei ole teatud asjadega rahul ning ei jäta oma rahuleolematust ka väljendamata. Lõvi on sealjuures süüdistavas hoiakus ning otsib üles kõik minevikus juhtunud seigad, mis on ammu ära unustatud. Õnneks on paljudel tore kaaslane, kes aitab pingeid maandada.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur 

Ambur tahab veeta aega koos perega ning tegeleda hobidega. Ambur tahab nautida koos perega viibimise aega ning leiutab endale ka uusi põnevaid tegevusi.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav ka TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions