Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

NÄDALA TAROSKOOP: jäär ei taha tegeleda kohustustega, lõvil on oodata töö juurest teadet ning amburil on tunne, et kõik teevad talle liiga

Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele!
Vaata, mida toob käesolev nädal tulemärkidele! — FOTO: perseomedusa / 123RF.COM

Merily Timmer laob igal nädalal tarokaarte, et välja selgitada, milline saab olema alanud nädal kõigile 12 tähemärgile. Milliseks kujuneb aga käesolev nädal (3. – 9. aprill) tulemärkidele: jäärale, lõvile ja amburile?

Jäär

Jäär on oma mõtetega armastuse, reiside ja uute ettevõtmiste juures. Jäär ei taha sel nädalal tegeleda nende asjadega, mis on kohustuslikud, kuna mõtted on lihtsalt mujal.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Lõvi 

Lõvil tuleb sel nädalal töö juurest teade. Lõvi on täielikult töö ja kodu lainel ning läheb igasse ettevõtmisesse süvitsi sisse. Lõvi peaks olema ettevaatlik seoses suguvõsas esinevate geneetiliste haigustega. Kui tundub, et midagi on viga, tuleb kohe arsti juurde minna. Lisaks tasub silm peal hoida oma rahakotil.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Ambur

Amburil on sel nädalal tunne, et kõik teised teevad talle liiga. Lisaks tuleb amburile teade töö juurest. See võib olla vana tutvus või eelnev töökoht, kust justkui tagasi kutsutakse. Raha paigutab ambur käesoleval nädalal kodu alla. Ambur tunneb end sel nädalal üksikuna ning tekib tunne, et keegi ei mõista teda.

Vaata täpsemat ennustust videost!

Taroskoop annab ülevaate, millised energiad valitsevad tööl, kuidas edenevad suhted pere ja sõpradega ning millal tasub teha suuri otsuseid. “Nädala ennustus” on nähtav TV3Play-s!

Kui tahad särada samamoodi nagu Merily, külasta Expressionsi e-poodi!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions