Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Merily Timmeri ennustus: järgmine aasta toob ühe surma, mille peale maailm juubeldab!

Eelmise nädala kolmapäeval alustas TV3 eetris "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" värske hooaeg. Uues hooajas täidab mentori ametit selgeltnägija Merily Timmer. Uurisime, mida ta uue hooaja osalistest arvab ja milliseks kujuneb Eesti inimeste jaoks sügis.

Merily Timmer kinnitab, et uue hooaja osalejad on väga tublid, kuid vanuse poolest nooremad kui eelnevatel hooaegadel. "Kui eelnevatel hooaegadel on olnud 30 pluss (vanus) läbiv joon, siis sel hooajal näeme palju nooremaid inimesi," räägib Timmer.

Timmer selgitab, et tema jaoks on üllatuseks, et uue hooaja osalised ei kasuta abivahendeid. "Keegi ei tule sinna trummidega, mao või seasüdamega. Väga palju tehakse tajude pealt," lisab ta. 

Timmeri sõnul on tema juba pildi kokku pannud, kes võib osutuda selle hooaja võitjaks. "Sel aastal on asi üsna tasavägine paari õpilase vahel, kes ikka tõesti üllatavad."

Kuidas mentoriametis olev Timmer oma õpilastega rahule jäi ning mida võivad Eesti inimesed oodata käesolevast sügisest, vaata juba päises olevast videost!

"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" uut hooaega saab HD-kvaliteedis tasuta näha TV3 Play lehel.

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions