Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Merily Timmer avaldas põhjuse, miks mõned paarid lapsi ei saa: kõigile ei olegi saatusesse järeltulijaid kirjutatud

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Erakogu

Oma kodulehel olevas blogis kirjutab Merily Timmer, et tema poole pöörduvad tihti naised, kellel miskipärast ei õnnestu lapsi saada. “Kõigile meile ei olegi saatusesse järeltulijaid kirjutatud,” ütleb Timmer, ent annab ka nõu, kuidas lapsesaamist lihtsamaks muuta.

Merily sõnul on mitmeid erinevaid põhjuseid, miks osadel paaridel ei õnnestu omavahel lapsi saada. “Mina olen isiklikult alati selle poolt olnud, et kui ei saa naturaalsel teel, siis proovida kunstlikult. Kui pole kaaslast, siis saada kasvõi üksi. Kui kuidagi ei jää lapseootele, siis lapsendada. See ei pea kunagi nii jääma, et paar jääbki ilma järeltulijata,” kirjutab ta oma blogis.

“Tohutu püüdlemine ja proovimine ei too tulemust,” usub Merily. “Proovitakse ja surutakse ennast seni, kuni tekivad pettumused ja keha läheb täielikult blokki ning naine ei jäägi lapseootele. See on samuti üks levinumaid murekohti. Ikka ja alati peaks see olema vaba ja tulema kergemalt. Kui koguaeg suruda, siis lõpuks annab keha alla. Teinekord klaas veinikest ja lõbus õhtu toovad üllatuse kiiremini!”

Ühtlasi leiab Merily, et on ka täiesti okei otsustada üldse mitte lapsi saada. “Kohati on järeltulijate saamine ühiskonnale pealesurutud. Nii on aegade algusest olnud ja peab olema – tegelikult ei pea olema. Kõik inimesed ei ole sündinud siia ilma vanemateks saama. Ei saa sundida tegema kedagi midagi sellist, mida ta teha ei soovi. Nii ei tee ta seda armastusest, vaid kohusetundest ja seal ei pruugi tulemus üldse ilus ega hea olla,” sõnab ta.

Loe pikemalt Merily blogist!

Vaata ka Merily nädala taroskoobi ennustust TV3Plays!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions