Nädala ennustuse

toob teieni Expressions

Kas saab esimeheks? Timmeri taroskoop Tanel Kiige tähtkujule: enne, kui teed suuri otsuseid…

Möödunud nädalavahetusel avaldati ajakirjanduses, et Keskerakonnal on vaja tõenäoliselt langetada tähtis otsus: kas valida uueks erakonna esimeheks Mihhail Kõlvart või Tanel Kiik? Uurisime, mida ennustavad Kiige tähtkujule tulevaks nädalaks Merily Timmeri tarokaardid!

Keskerakondlasest riigikogu liige Tanel Kiik on sündinud 23. jaanuaril ja tema tähtkujuks on veevalaja. Selle tähemärgi all sündinud inimesed on loomu poolest otsusekindlad ja kangekaelsed ega salli midagi võltsi või silmakirjalikku. Siiski ei taha veevalajad tihti end teistele inimestele avada ning hoiavad oma emotsioone endale.

Mida aga ennustab Merily Timmeri taroskoop tulevaks nädalaks Tanel Kiige tähemärgile?

“Veevalaja on oma mõtetes segaduses seoses töö ja oma soovidega. Ei tea, kuhu suunas tahaks minna, mida ette võtta või mida jätta. Veevalaja on oma peas justkui mõtetega lõksus,” nendib Timmer.

Timmeri sõnul on meesterahvastest veevalajatel sel nädalal paigas kindel soov raha teenida. “Teie unistus sel nädalal on paigas, et tahate teenida raha ja kõik muu võiks olla ka tore. Siit saab juba edasi minna küll.”

Samuti edastab Timmer veevalajatele eelolevaks nädalaks kasuliku soovituse: “Veevalaja, enne kui teed suuri otsuseid, jaluta veidi ja mõtle asjad läbi!”

Vaata Merily Timmeri ennustust veevalajatele eelolevaks nädalaks täpsemalt artikli päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Nädala ennustuse

toob teieni Expressions