Ei, nad võtavad kahekordse vahendustasu. Ärge nendega küll lepingut sõlmige. Maksad müüjana vahendustasu ja oksjonil küsivad ostusummast ostjatelt sisuliselt sama suure tasu. Selle võrra jàäb pakkumine väiksemaks. Uurige ka tausta, mis seosed neil Kastre vallaga on.

Vasta