Reklaam sulgub sekundi pärast

Taavi Wangiga Pekingis
Taavi Wangiga Pekingis — FOTO: TV3

Taavi Wangiga Pekingis

  • Meelelahutus
  • Kohalik

Taavi Libe jätkab põneval reisilainel, ent kui varasemalt on ta käinud Mallega Aafrikas ja Katiga Indias, siis sel sügisel ootab ees seiklus Hiinas ning veidi muutunud võtmes – nüüd on Taavi ise avastamas hiiglaslikku imedemaad eestlastele tuttava hiinlase Kaspar Wangi juhtimisel.

Suunamudijast Kaspar on Eesti fänn – ta on õppinud selgeks eesti keele, omandanud siin kõrghariduse, uurinud meie ajalugu ja kultuuri. Laia silmaringiga noor mees on hea suhtleja, kes viib nüüd Taavi Libe Hiinasse, et tutvustada oma perekonda, sõpru ning elu kodulinnas Pekingis. Tänu Kasparile saab reisist väga eriline seiklus, sest just tänu tema tutvustele ja ettevõtlikkusele näeb suurriigi imede kõrval ka kohalikku elu ja lihtsate hiinlaste tegemisi.

Olge valmis – kontrastid, tipptehnoloogia, ööelu, kõrvapuhastus, ostukeskused, nuudlishow, karaoke, sularahavabadus, robotteenindajad, ühisvõimlemine ning loomulikult kohalike inimeste üllatav argielu Taavi ja Kaspari vahendusel!

„Taavi Wangiga Pekingis“ on TV3s alates 24. septembrist neljapäeviti kell 20.30.