Reklaam sulgub sekundi pärast

Otepää Talveöö­laulupidu

  • Meelelahutus
  • Kohalik
  • Tegemist on traditsioonilise laulupeoga, mis toimub keset lumist talvepealinna. Talveöö karges ja maagilises hämaruses laulavad 60 koori ja 1000 lauljat. Kavas on kakskümmend eestikeelset ja armastatud lugu Eesti rocki ja rock’n’rolli varasalvest.

  • Loe rohkem
Talveöölaulupidu 2023
Talveöölaulupidu 2023 — FOTO: Timo Arbeiter

Otepää Talveöö­laulupidu

Vaata järele

Talveöölaulupidu: Laulud Eesti rockiklassikast

Talveöölaulupidu: Laulud Eesti rockiklassikast 28.01.2023

VIII Otepää Talveöölaulupidu

VIII Otepää Talveöölaulupidu 25.01.2023

Saate kirjeldus

Tegemist on traditsioonilise laulupeoga, mis toimub keset lumist talvepealinna. Talveöö karges ja maagilises hämaruses laulavad 60 koori ja 1000 lauljat. Kavas on kakskümmend eestikeelset ja armastatud lugu Eesti rocki ja rock’n’rolli varasalvest. Kõlavad ansamblite Optimistid, Mikron, Ruja, Virmalised, Gunnar Grapsi Grupp, Apelsin ja Rock Hotel hitid, teiste seas „Naer“, „Viis viimast“, „Õunalaul“, „Aita mööda saata öö“.

Lavale astuvad Ivo Linna, Robert Linna, Synne Valtri, Gerli Padar, Uku Suviste, Hans Markus Danilas, Marta Lotta Kukk, Margit Tali jt. Rokiklassika toob pidulisteni ansambel Supernova.

Otepää Talveöölaulupidu on publiku poolt väga hästi vastu võetud talvine ühislaulmine, millest on aastate jooksul kujunenud üks Otepää talviseid tähtsündmusi, kuhu kogunevad lauljad kogu Eestist.

IX Otepää Talveöölaulupidu on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 lisaprogrammist. Otepää Talveöölaulupidu avab Eesti lipu 140. aastapäeva pidustused Otepääl. Otepää kiriklas õnnistati 1884. aastal esimene sinimustvalge rahvuslipp.