Minu imeline muutumine

Nähtav TV3 Play

  • Tõsielusari
  • Kohalik
  • Nähtav TV3 Play
  • Facebook
  • Instagram

Toome vaatajateni uskumatud lood sellest, kuidas operatsioonisaalist saadud uus välimus keerab inimeste elus täiesti uue lehekülje.

„Minu imeline muutumine“ on taas Teie ees!

Viis julget naist alustavad telekaamerate ees kaks aastat kestvat teekonda uue ja parema elu nimel ning läbivad operatsioonid, mis toovad nende ellu imelise muutumise. Need viis naist jutustavad saates oma loo sellest, kuidas välimus on nad elus õnnetuks teinud ja kuidas parimad esteetilise ja plastilise kirurgia spetsialistid, hamba- ja silmaarstid nüüd nende välimust uskumatul moel muudavad. Saatejuht on Eve Kallaste.

Uue hooaja lood keskenduvad varasemast rohkem meditsiiniliste probleemide lahendamisele. Ave on lapsest saati kannatanud koledate lillakassiniste laikude pärast, mis katavad tema nägu ja kaela ning mille raviks on seni Eestis puudunud teadmised. Arenenud lasertehnoloogia abil õnnestus laigud eemaldada, mis on ainulaadne sündmus Eestis. Inga sündis ebasümmeetrilisena, sh näost ja ka tema kehapooled on erineva pikkusega, erineva suuruse ja kujuga rindadest rääkimata. Lisaks on tal mõlemal jalal 4 varvast. Lisaks jõuavad vaatajate ette lood eaka naise nooruslikumaks daamiks muutumisest ja ühe tüdruku printsessilikult ilusaks naiseks saamisest.

Vaata kõiki osasid siit

Minu imeline muutumine

Minu imeline muutumine

Minu imeline muutumine

Minu imeline muutumine

Minu imeline muutumine

Minu imeline muutumine S3 E5