TAIVO PERE

Tulekahjus maja kaotanud Taivo pere unistab oma kodu taastamisest

Taivo ehitas koos oma abikaasa Angelaga ja kolme väikse tütre – Emma, Nora ja Christellaga oma unistuste maja viimased kuus pikka aastat. Oktoobri viimastel päevadel said kolme väikese tütre toad viimase lihvi, kuid oma armsat kodu sai viieliikmeline pere nautida vaid mõned üürikesed tunnid, sest seda sama külma ja kõledat oktoobrikuu ööd võivad nad pidada oma teiseks sünnipäevaks. 25. oktoobril põles Suure-Jaani lähedal maha vastvalminud elumaja, mida polnud veel jõutud kindlustada. Maja dokumendid olid alles ümbervormistamisel ja seetõttu oli ka kindlustus tegemata. Pere noorimad lapsed on juhtunust siiani šokis ja paluvad vanemaid, et nad läheks koju tagasi. Annetajate abiga võib see olla võimalik.

Taivo pere lugu on näide sellest, et mitte keegi meist ei ole kaitstud saatuse keerdkäikude eest, mis võivad kogu senise elu pea peale pöörata. Küll aga on meie kõigi võimuses kinkida sellele perekonnale jõulurahu, aidata väike Emma taas oma roosa teki alla, täita Nora unistus koju tagasi pääsemisest ning panna Christella taas naeratama. Samuti saame olla üheskoos toeks tublidele vanematele isale Taivole ja emale Angelale, et nad ei peaks veel pikki aastaid veetma iga vaba hetke kodu ehitades vaid saaksid need pühendada lastele. Ühist aega väärtustatakse selles peres pärast õnnetust rohkem kui kunagi varem.

Südamlik heategevuslik laulusaade Inglite aeg on eetris 17. detsembril algusega kell 20.00

Annetusnumbrid:
900 7301 annetad 5€
900 7302 annetad 10€
900 7303 annetad 25€

Annetustelefonid on avatud 17.12 kell 00.00 – 26.12 kell 23.59

Välismaal elavate kaasmaalaste ja ülekannet eelistavate inimeste jaoks on avatud ka annetuskonto Swedbankis: EE242200221056068626, saajaks palume märkida All Media Eesti AS ja selgitusse “Inglite aeg”.