„Kaks kanget. Suur aastavahetusshow!“ ühendab aasta viimase õhtu!

31.detsembrit, aasta viimast õhtut ühendab suurejooneline Kristjan Jõekalda ja Teet Margna teleshow „Kaks kanget. Suur aastavahetusshow!“, mis jõuab vaatajateni mitmes osas – kell 21.00, 23.15 ja 00.00. Just siin kõlab parim muusika, vahutab kalleim šampanja, sädelevad kauneimad litrid, välgub siredaim säär ning kogu glamuuri, nalja, üllatusi ja suurepäraseid külalisi ühendab muhe huumor!

Kohal on kõik rahva lemmikud, kes mässitakse otse TV3 eetris lõbusaimasse mängu! Sepo Seeman, Anne Veski, Koit Toome, Anu Saagim, Liis Lemsalu, Joel Ostrat, Aivar Riisalu ja Meie mees ning oi-kui-paljud teised!  Nagu ütlevad klassikud – kui sa vaatad kahe kange suurt aastavahetusshowd, jätkub kangest meelelahutuslaksust terveks järgnevaks aastaks!

Kell 21.00

Eesti rahva armastatuimad ja kangeimad telelemmikud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna korraldavad aasta viimasel õhtul siinse kandi kõige suurejoonelisema show! Just siin kõlab parim muusika, vahutab kalleim šampanja, sädelevad kauneimad litrid, välgub siredaim säär ning kogu glamuuri, nalja, üllatusi ja suurepäraseid külalisi ühendab muhe huumor! Kohal on kõik rahva lemmikud, kes mässitakse otse TV3 eetris lõbusaimasse mängu! Sepo Seeman, Anne Veski, Koit Toome, Anu Saagim, Liis Lemsalu, Joel Ostrat, Aivar Riisalu ja Meie mees ning oi-kui-paljud teised!  Nagu ütlevad klassikud – kui sa vaatad kahe kange suurt aastavahetusshowd, jätkub kangest meelelahutuslaksust terveks järgnevaks aastaks!

Kell 23.15

Kahe kange Kristjan Jõekalda ja Teet Margna suur aastavahetuse telepidu jätkub laulu, tantsu, mängude ja loomulikult aina paremat tuju loovate külalistega! Esmakordselt näeb maailm kahe kange enneolematut shownumbrit, vunki keerab juurde „Rannamaja“ neidude pommuudis! TV3 eetri lööb šampanjast ja flirdist vahutama ka bravuuritar Anu Saagim, kelle lustlikud paljastused sütitavad üht tuntud härrasmeest vana aasta viimaseid vallatusi tegema! Head vana aasta lõppu!

Kell 00.00

Head uut aastat kõigile! Eestimaa parimad meelelahutajad Kristjan Jõekalda ja Teet Margna võtavad 2020.aasta vastu särtsu, mürtsu ja kärtsuga! Uue aasta alguse parima tuju loovad muusika ja üllatustega Anne Veski, Koit Toome, Liis Lemsalu, Laura, Aivar Riisalu ja Meie mees ning paljud teised! Lisaks on ritta seatud legendaarsed huumoripärlid ning see kõik maitsestatud Kristjani-Teedu muheda huumorikastmega. 2020.aasta alguse parim show on kohal, et uus aasta mõnusa hoo sisse saaks!