„Rannamaja: raju reede“ huumor ei jäta külmaks kedagi!

Tõelise teletormi paisutanud TV3 tõsielusari „Rannamaja“ saab jätkuloo juba 9.aprillil, mil alustab uus ja hullutav „Rannamaja: raju reede“. See on sari, kus kolm „Rannamaja“ tõsielustaari Ada, Seidi ja Merylin on ringreisil Eestis, et otsida üles parimad peod, kus vallalistel on kõige suurem lootus kaaslast leida. Iga kord võtavad nad endaga kaasa ühe vallalise; vahel on selleks mõni „Rannamaja“ osaline, mõnikord aga võhivõõras. Nad kõpitsevad ta esinduslikuks, alustavad soojenduspeoga ja suunduvad siis Eesti kuumimatesse ööklubidesse, kus tüdrukute ülesandeks on kaasa haaratud vallalisele kaaslase leidmine. Pärast iga pidu koguneb vallaliste seltskond ööbimiskohas ning hommikuks selgub, kas missioon õnnestus. Hinnatud saavad nii naiste oskused inimesi paari panna kui ka peokoha potentsiaal kaaslase otsinguteks.

Jätkusarja kohta jagavad vihjeid „rannamajalised“: Merylin Nau, Ada Nelke ja Seidi Voogre, kes leiavad, et „Rannamaja: raju reedet“ võiks vaadata eelkõige noored, kes ihkavad enda ellu rohkem põnevust, kuigi samas on see huvitav kõigile, kes otsivad kaaslast, sest sarjast võib suhteteemadel nippe leida. Põnev on sari ka seepärast, et avab uksed tänapäeva noorte peokultuuri. Üks olevat kindel – kuna „Rannamaja: raju reede“ on huumorit täis sari, siis külmaks ei jäta see kedagi, olgu vaataja noor või vana.

1. Kuidas iseloomustaksite „Rannamaja: raju reede“ sarja 3 sõnaga?
Merylin: Humoorikas, lõbus, kaasahaarav!
Seidi: Julge, kaasahaarav, eluline!
Ada: Šokeeriv, kaasahaarav ja loomulikult raju!

2. Kas usute, et telesarjast võib endale õige kaaslase leida?
Seidi: Usun, et võib leida küll. Kui kohtad õiget inimest, siis selle tunneb kohe ära ja ei olene üldse sellest, kus te tutvusite.
Ada: Isiklikult usun küll. Eks telesaatesse minnes peab olema julge ja paksu nahaga ning kui sa juba seal oled, soovid samalaadset partnerit. Armastus ei hüüa ju tulles!
Merylin: Kui väga tahta, siis kõik on elus võimalik.

3. Millistesse Eesti kohtadesse „raju reedet“ tehes satute?
Seidi: Võtteperioodil käisime igas Eesti otsas ja kui aus olla, enam täpselt ei mäletagi. Saaremaa, Rapla, Haapsalu, Pärnu, Võru, Tartu, Viljandi olid kindlasti!
Ada: Teele jäid nii väikesed külad kui ka Eesti suuremad linnad.

4. Ühes osas teeb kaasa ka Kalvi-Kalle. Mida selle osa kohta vaatajatele lubada saate?
Seidi: Kalvi-Kalle on lihtsalt Kalvi-Kalle ja jätkuvalt ta ei oska naistele komplimente teha!
Ada: Kalvi-Kalle klubisse ilmumine toob meis kõigis välja kindlasti hulgaliselt emotsioone. Meil kõigil on selle „juhuse“ osas omad arvamused, mida me ei karda ka välja öelda.

5. Mida lõbusat sarja võtetelt meenutada on?
Ada: Oi, iga päev oli üks paras seiklus. Parim oli vast Tartus, kui mina, Merylin ja saate osaline otsustasime öösel joogisena ja uneriietes Prisma tuuri ette võtta.
Merylin: Käisime Adaga öösel ööriietega Prismas.
Seidi: Ada, Merylin ja saateosaline Ants läksid Tartus peale pidu kõik öösel poodi snäkke ostma. Mina aga magasin rahulikult samal ajal. Pärast ärkasin üles ja hakkasin poolmagades mingit kuivatatud liha sööma.

6. TV3 eetrisse jõuab sari 9.aprillil, kuid juba on seda sarja saanud vaadata TV3Play keskkonnas. Milline on olnud tagasiside?
Ada: Niipea, kui saade Go3s esilinastus, oli postkast kiidusõnu täis. Jälgisin ise sama pingsalt ja kõht kõveras iga uut osa – nagu publik.
Merylin: Tagasiside on olnud selline, et ma ei sobi sinna saatesse 😂 kuigi mul oli tol ajal lõbus seal osaleda :)
Seidi: Siiamaani on kõikidele, kes vaadanud on, meeldinud see sari väga. Kahjuks nuriseti, et liiga lühikesed osad. Jõuad vaatama hakata ja juba läbi!

7. Kui palju on „Rannamajas“ ja selle jätkusarjas osalemise kogemus teie elu muutnud?
Merylin: Päris palju, sest kõik, millega tegelesin varem enne saadet, on nüüd inimestele silma jäänud. Mulle isiklikult on see ka finantsiliselt väga kasulik olnud. Olen väga tänulik.
Seidi: Muutunud on nii palju, et inimesed tunnevad mind igal pool ära ja jälgijaskond sotsiaalmeedias on suurem.
Ada: Minu jaoks pole suurt muutust olnud, elan ikka oma vaikset elu edasi. Eks väljas käies tuntakse tihtipeale ära ja inimesed pärivad palju mu eraelu kohta, aga kui koheselt piirid paika panna, siis ei ole hullu midagi.

8. Praegu valitseb Eestis eriolukord. Mida teie teete, et kriisiajal positiivsust säilitada?
Merylin: Mul on loodud nimekiri enda päevast, et hoida motivatsioon üleval ning jätkata oma plaanidega nii palju kui võimalik. Nimelt: Ärkan kell 6.30 -7.00 hommikul, käin metsa vahel jalutamas (1-2h) , loen ja harin end ärinduse teemal, pean plaani ja mõtlen välja enda uue NauBlogi ideid, harjutan laulmist (mida olen treeninud eraõpetajaga New Yorgis mõned aastad), mõtlen välja tulevasi projekte ning pean plaani, sest praegu on selleks kõige õigem aeg. Lõpuks teen naljaga paar lühikest “näitlemisstseeni“ ka TikTokis. Magama lähen 22.00 ajal ning ongi päev läbi.
Seidi: Käin metsas jalutamas ja valmistan maitsvat sööki.
Ada: Minu abivahendiks on videokõned ja mu lemmiktoitude valmistamine. Hommikuti avan akna ja istun hommikukohvi ja lemmikmuusikaga aknalaual ning ka see annab korraliku serotoniinilaksu.

9. Mida Eestimaa inimestele praegusel keerulisel ajal soovite?
Seidi: Püsige kodus ja tegelege asjadega, mille jaoks muidu pole aega olnud!
Ada: Soovin kõigile tahtejõudu. Sellisel raskel ajal on lihtne anda alla ning lõpetada isoleerimine ja distantsi hoidmine kasvõi hetkeks. Tahtejõud peab olemas olema – tahtejõud mitte vaid ennast ja oma lähedasi kaitsta, vaid ka tahtejõud kogeda kevadet ja suve õues koos oma inimestega. Igaüks meist mängib selle tõeks saamisel suurt rolli.
Merylin: Püsige kodus, seda kiiremini saab see läbi.