Ott Tänaku soovide täitja Teemu Hirvonen andis eestlastele eksklusiivintervjuu!

Juba pühapäeval jätkub TV3 eetris „Ott Tänak  – The Movie: seriaal“, kus teiste rallitiimiga seotud inimeste seas toimetab ka soomlane Teemu Hirvonen. „Duubel“ palus mehelt intervjuud, sest just Hirvonen on mees, kes puutub ralliässade ja nende põneva eluga väga lähedalt kokku ning temast on saanud sarja üks läbivaid tegelasi ja ka paljude vaatajate lemmik.

Teemu Hirvonen teeb absoluutselt kõike alates hetkest, mil rallisõitjad jõuavad lennujaama, kuni hetkeni, mil võistlus on läbi ja on vaja taas lennukile minna. Teemu sõnul on tema põhiline ülesanne rallisõitjate soove täita ja neid igakülgselt aidata, et mehed saaksid keskenduda vaid võistlusele. “Koostöö Ott Tänaku ja Martin Järveojaga oli väga meeldiv ja värvikas. Mõlemad on toredad mehed, vahvaid hetki ja mälestusi on sellest ajast palju,” kiidab ta. “Neil ei olnud mingeid võimatuid nõudmisi, koostöö sujus.”

Teemu Hirvonen töötab Toyota Gazoo Racingus sõitjate assistendina. Selle meeskonna ridadesse kuulub praegu ka 6-kordne maailmameister Sébastien Ogier. “Tippsportlased on selles suhtes sarnased, et nad tahavad võita. Teine koht neid ei huvita.” Kui Otti ja Sébastieni võrrelda, siis mõlemad on andekad ja erilised isiksused, kelle suurim eesmärk on jõuda esimesele kohale.

Juba pühapäeva õhtul jätkub TV3 ekraanil „Ott Tänak – The Movie: seriaal“ ning seekord näeb, milline on rallistaari elu pideva meedia tähelepanu all. Kui Ott Tänak hakkas maailmameistrivõistlustel suuri tegusid tegema, tõusis ta üha enam ka meedia huviorbiiti. Rallipargis piiravad teda alati ajakirjanikud ja sähvivad fotoaparaadid. Kuna ajakirjanikega suhtlust ja PR-kohustusi on palju nii võistluste ajal kui ka nende väliselt, on igal nimekamal sõitjal oma pressiesindaja. Kui seda kõike ise hallata, jääks rallile keskendumiseks üpris vähe aega.

Lisaks näeb sarja uues osas Ott Tänakut tegutsemas ka koduses Eestis. Tema vaba aeg on väga limiteeritud, kuid sarja 4.osas avaneb vaatajatele võimalus olla tunnistajaks lõbusale päevale Oti ja ta sõprade seltsis. Juba aastaid tagasi andis Tänak oma tiimi OT Racing juhtimise üle isale, kuid aeg-ajalt näeb teda ka Eestis rallidel meeskonna hooldusalas juhiseid jagamas.

„Ott Tänak – The Movie: seriaal“ jätkub TV3s pühapäeval kell 19.30.

TEEMU HIRVONEN „Duubli“ intervjuus