Eesti parim pagar 2019 on Sandra!

Eesti parim pagar on 26-aastane modell Sandra!

Mõni kuu tagasi alustasid Eesti parima pagari tiitli nimel võistlust kümme hoolikalt valitud koduküpsetajat. Eile õhtuses suures finaalsaates selgitati välja võitja, kelleks on 26-aastane modell Sandra.

Saade pakkus mitmete nädalate jooksul vaatajale pingelist võistlust, palju nalja aga ka närvikõdi ja pisaraid, sest selles köögis emotsioone ei peidetud. Tänavust võistlust võis nimetada lausa rahvusvaheliseks, sest kaks osalejat oli mitte-eesti taustaga. Koolipoiss Noeli isa on pärit Itaaliast ja peab Tallinna üht vanimat Itaalia restorani „Attimo“, kus ka Noel tihti perel abiks käib. Soomlane Jorma on aga viimased 20. aastat Saaremaal turismitalu pidanud. Et parima pagari tiitli viib koju 26-aastane Sandra, ei osanud keegi ette ennustada.

“Mul on väga hea meel oma võidu üle, sest ma usun, et ma andsin kõikides ülesannetes endast parima,” kommenteerib Sandra.

Kaunis Sandra kasvatab kodus kahte tütart ning tegeleb modellitööga. Kõik tema küpsetised on filigraansed kunstiteosed, kus perfektselt paigas iga maitsenüanss ning kaunistus. “Mulle meeldib küpsetada, sest see on mõnus! Saan katsetada ja teostada oma mõtteid-ideid. Kuna suuresti on küpsetamine ka kunstiline oskus, siis saan lasta valla oma kunstilise poole.” ütleb loominguline Sandra.

“Eesti parima pagari” saadet juhtis Alari Kivisaar, kohtunikeks olid Angeelika Kang-Osula ja Ants Uustalu.

“Ta oli selle hooaja üks tublimaid ja just selle poolest, et ta on kodus väga palju eeltööd teinud. Ta ei tulnud siia mütsiga lööma. Kui oli vaja esitleda küpsetist, siis see oli alati perfektne ja ilus,” sõnas Ants Uustalu.