TV3 SUVI 2020

TV3 suvi tuleb „Suvise Duubli“, Suvekino, vägevate selgeltnägijate ja lemmiksarjadega!

Suvehooaeg toob TV3 eetrisse mõnusat meelelahutust nii kodu- kui ka välismaalt. Juba 1.juunist on suvistes argiõhtutes „Suvine Duubel“, et vaatajatega Eestimaa suvist elu ja melu jagada. „Suvise Duubli“ saatejuhtideks on Liis Lusmägi, Taavi Libe, Jürgen Pärnsalu, Tuuli-Ann Freienthal ja Erkki Sarapuu, kes vuravad helerohelise „Suvise Duubli“ autoga mööda Eestimaa eri paiku, uudistades suvesündmusi, hoides toimuvaga kursis ning tuues õhtutesse head tuju ja mõnusat suvemeeleolu. Kui aga seltskond reisimisse pausi teeb, jõuab saade eetrisse Rae Golfi vabaõhustuudiost. Oodata on põnevaid erirubriike, inspireerivaid kohtumisi, haaravaid vaatajamänge ning loomulikult ootab toimetus vaatajatelt vihjed põnevate ettevõtmiste ja paikade kohta, kuhu „Suvise Duubli“ tiim külla võiks minna: [email protected]
„Suvise Duubli“ avasaade jõuab TV3 eetrisse juba 1.juunil kell 19.30 Tallinna Loomaaiast. Loomulikult on igal õhtul otse-eetris ka „Seitsmesed uudised“, mis teevad suveaja sündmustest asjatundliku kokkuvõtte.

TV3 suvehooaeg toob elevust ka kõigile müstikahuvilistele, sest kolmapäeva hilisõhtuti, kohe pärast „Suurt lotokolmapäeva“ näeb uusi osi sarjast „Selgeltnägijad. Vägevate võitlus“. Kohe avaosas ootab taaskohtumine hulljulge meediumi Aleksandr Šepsi ja väga eriliste võimetega selgeltnägija Viktoria Raidosega.

TV3 suvistel argiõhtutel saab nautida ka vaatajalemmikute „Kättemaksukontor“, „Võimalik vaid Venemaal“ ja „Papad mammad“ kordusi ning suvepuhkusele siirduva „Kirgede tormi“ asemel jõuab vaatajateni täiesti uus Prantsusmaal valminud argipäevaseriaal. Nädalavahetusetel saab taas osa hoogsast „Joel Ostrati suure õhtusöögisaatest“ ning „Midsomeri mõrvade“ ülipõnevast avahooajast.

Haaravaid filmielamusi pakub sel suvel TV3 Suvekino, mis igal õhtul üllatab – olgu selleks siis suured filmid, komöödiad, märulid, romantilised komöödiad või laupäevaõhtused traditsioonilised koguperemultifilmid.

Vaata, mis fimid TV3 ekraanile jõuavad SIIT 👉🏼 https://tv3.ee/suvekino/

TREILER: