TV3 aastalõpp 2019

TV3 aastavahetusmeeleolu saab hoo sisse juba esmaspäeval, 30.12 kell 19.00, mil „Seitsmeste uudiste“ ja „Duubli“ meeskonnad võtavad aasta kokku mõnusas seltskonnas kaunis Vihula mõisas.

31.detsembrit, aasta viimast õhtut ühendab suurejooneline Kristjan Jõekalda ja Teet Margna teleshow „Kaks kanget. Suur aastavahetusshow!“, mis jõuab vaatajateni mitmes osas – kell 21.00, 23.15 ja 00.00. Just siin kõlab parim muusika, vahutab kalleim šampanja, sädelevad kauneimad litrid, välgub siredaim säär ning kogu glamuuri, nalja, üllatusi ja suurepäraseid külalisi ühendab muhe huumor! Nagu ütlevad klassikud – kui sa vaatad kahe kange suurt aastavahetusshowd, jätkub kangest meelelahutuslaksust terveks järgnevaks aastaks!

Juba üheksandat korda toob Anna-Maria Makko TV3 vaatajateni selgeltnägijate ja maagide vahendusel detailseima ja mitmekülgseima ennustuse algava 2020.aasta kohta kell 20.00 algavas erisaates „Mida toob aasta 2020“. Seekord saavad sõna ka mitmed uued tegijad, kuid loomulikult on kohal legendaarsete astroloogide kahurvägi.

Paljude jaoks on aasta viimase päeva oodatuim saade kell 22.30 startiv „Edekabel“, mille peakangelane Henrik Normann vahetab tänavugi parukaid, kostüüme, näoilmeid ja sugu sellise lustiga, et terve TV3 eetrisse jõudev staaride rivi paneb naerust rõkkama kõik Eestimaa kodud.

Uue aasta esimestel tundidel saab pidutseda koos Curly Stringsi ja ABBAga! Kell 01:00 „Curly Strings simman Tartu lauluväljakul 2019“ ja kell 02:40 „ABBA Pidu!“

Aasta 2020 esimese päeva TV3s saab veeta parimate filmide seltsis ning 18.00 elada kaasa erisaatele „Vikinglotto aastaloos“ ja kell 21.30 aastavahetusmeeleolule lotosaates „Suur lotokolmapäev: Rooside sõda“. 1.jaanuari filmivalikus on palju koguperelemmikuid – näiteks kell 9.30 „Vaprake“, 11.20 „Jääaeg: Kokkupõrge“, kell 13.00 „Sügavasse laande“, kell 15.30 „Prints  Zamundast“, kell 19.30 animafilmi „Kalatüdruk Dory“ teleesilinastus. Kell 22.30 aga lõpetab aasta esimese päeva komöödia „Pettus briti moodi“

 

„Seitsmesed uudised“ ja „Duubel“ võtavad värvika aasta kokku Vihula mõisas!

TV3 „Seitsmeste uudiste“ ja „Duubli“ meeskonnad võtavad lõppeva aasta kokku mõnusas seltskonnas kaunis Vihula mõisas. Pidulikult meeleolukas erisaates saavad põneva nurga alt kajastatud 2019.aasta olulisemad sündmused, nähtused, üllatused ja trendid nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Aastalõpu-erisaadet juhivad Taavi Libe ja Jürgen Pärnsalu ning annavad sõna kolleegidele, kes on just erisaatele mõeldes ette valmistanud lõppevat aastat iseloomustavad värvikad lood. Näiteks „Aasta meelelahutaja“, „Aasta kaotaja“, „Aasta nägu“, „Aasta loodusnähtus“ jpt Lisaks võetakse kokku spordi- ja välispoliitikasündmused.

„Seitsmeste ja Duubli aastalõpp“ toob kodudesse terve „Seitsmeste uudiste“ ja „Duubli“ säravate tegijate seltskonna. Lustliku aastalõputuju loovad Sirje Eesmaa, Mart Mardisalu, Ingrid Teesalu, Marek Lindmaa, Kalev Kruus, Liina Kanarbik, Kadri Pikhof, Taavi Libe, Jürgen Pärnsalu, Tuuli-Ann Freienthal, Allan Muuk, Eve Heinla, Sven Soiver, Betty Ester-Väljaots, Anna-Maria Uulma jt.

KOIK KOOS_TV3_Seitsmeste ja Duubli aastalopp_2019_eeter 30122019

„Edekabel“ naerutab, üllatab ja lammutab aasta viimasel õhtul!

Aasta viimase päeva oodatuim saade on TV3 „Edekabel“, mille peakangelane Henrik Normann vahetab tänavugi parukaid, kostüüme, näoilmeid ja sugu sellise lustiga, et terve TV3 eetrisse jõudev staaride rivi paneb naerust rõkkama kõik Eestimaa kodud. Sõna võtavad tuntud tegijad väga erinevatest valdkondadest, sest just „Edekabel“ on koht, kus aasta lõpus kõik südamelt ausalt, otse ja silmagi pilgutamata ära rääkida.

EDEKABEL_2019_Normann (3)

„Kaks kanget. Suur aastavahetusshow!“ ühendab aasta viimase õhtu!

Kell 21.00

Eesti rahva armastatuimad ja kangeimad telelemmikud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna korraldavad aasta viimasel õhtul siinse kandi kõige suurejoonelisema show! Just siin kõlab parim muusika, vahutab kalleim šampanja, sädelevad kauneimad litrid, välgub siredaim säär ning kogu glamuuri, nalja, üllatusi ja suurepäraseid külalisi ühendab muhe huumor! Kohal on kõik rahva lemmikud, kes mässitakse otse TV3 eetris lõbusaimasse mängu! Sepo Seeman, Anne Veski, Koit Toome, Anu Saagim, Liis Lemsalu, Joel Ostrat, Aivar Riisalu ja Meie mees ning oi-kui-paljud teised!  Nagu ütlevad klassikud – kui sa vaatad kahe kange suurt aastavahetusshowd, jätkub kangest meelelahutuslaksust terveks järgnevaks aastaks!

Kell 23.15

Kahe kange Kristjan Jõekalda ja Teet Margna suur aastavahetuse telepidu jätkub laulu, tantsu, mängude ja loomulikult aina paremat tuju loovate külalistega! Esmakordselt näeb maailm kahe kange enneolematut shownumbrit, vunki keerab juurde „Rannamaja“ neidude pommuudis! TV3 eetri lööb šampanjast ja flirdist vahutama ka bravuuritar Anu Saagim, kelle lustlikud paljastused sütitavad üht tuntud härrasmeest vana aasta viimaseid vallatusi tegema! Head vana aasta lõppu!

Kell 00.00

Head uut aastat kõigile! Eestimaa parimad meelelahutajad Kristjan Jõekalda ja Teet Margna võtavad 2020.aasta vastu särtsu, mürtsu ja kärtsuga! Uue aasta alguse parima tuju loovad muusika ja üllatustega Anne Veski, Koit Toome, Liis Lemsalu, Laura, Aivar Riisalu ja Meie mees ning paljud teised! Lisaks on ritta seatud legendaarsed huumoripärlid ning see kõik maitsestatud Kristjani-Teedu muheda huumorikastmega. 2020.aasta alguse parim show on kohal, et uus aasta mõnusa hoo sisse saaks!

Kaks_kanget_aastavahetusshow_2019_TV3

 

Mida toob aasta 2020

Tulevikku paljastavad vanad ja uued tegijad!

Juba üheksandat korda toob Anna-Maria Makko TV3 vaatajateni selgeltnägijate ja maagide vahendusel detailseima ja mitmekülgseima ennustuse algava 2020.aasta kohta. Seekord on saates ka mitmed uued tegijad, kuid loomulikult ka legendaarsete astroloogide kahurvägi. “Kõik meie ümber on pidevas muutumises ning kuigi saate formaat on ikka vana hea, siis uued näod ja tegijad toovad kindlasti värskust ja head aurat juurde. Eelmise aasta ennustustest läks ka üllatavalt palju täppi – olid selleks siis suurpõlengud, inimeste kadumine, valede välja tulemine või ka erakordne naiste võimuloleku aasta,” paljastab saatejuht ja toimetaja Anna-Maria Makko veidi saladuskatet.

Oma nägemust uuest aastast jagavad läbi TV3 ekraani “Selgeltnägijate tuleproovi” viimase hooaja värske võitja Anzori, finaalis osalenud Oksana ja Geit ning tervendaja Ervin Hunt. Tarokaartidega ennustab Kirsti Timmer, kelle taroskoop on osutunud tõeliseks hitiks – kaarte laob ta ka kõigile kaheteistkümnele tähemärgile ning oma ennustuse planeetide järgi saavad päikesemärgid ka tuntud astroloog Edda Pauksonilt. Omal kohal on ilmaennustus Metsavanalt ja Egert Kamenikult ning poliitikakokkuvõte Juhan Kivirähki asjalike kommentaaridega. Eesti ja välismaa tipp-poliitikute aastat ennustavad nende sünnikaardi järgi feng shui spetsialistid Siret ja Janno Seeder. Asjalikke nõuandeid ja rituaale aastavahetuseks ning algavaks aastaks annab selgeltnägija Marilyn Kerro.

Edda Paukson ja saatejuht Anna Maria Makko_TV3 Mida toob aasta 2020