Näosaate uus hooaeg alustas ülivõimsalt!

Näosaate värske hooaeg alustas suurelt: pühapäevasel avaepisoodil oli keskmiselt 229 300 vaatajat!

Sellega võttis viimaste aastate Eesti konkurentsitult vaadatuim telesaade sisse oma harjumuspärase koha telesaadete edetabeli tipus. Kui lugeda kokku kõik, kes vaatasid saadet vähemalt 5 minutit, siis koos järelvaatamisega tõi näosaate kuues hooaeg avanädalal telerite ette enam kui 400 000 silmapaari.

Näosaate suveräänse ülekaalu selgitamiseks on igati kohane tema kõrvale panna samal ajal eetris olnud Kanal 2e suur publikuga stuudiosaade KMD Klubi, millel oli keskmiselt 57 800 vaatajat ning mis andis 44. koha nädala edetabelis.

„Su nägu kõlab tuttavalt“ alustas oma 6. hooajaga. Uued ja andekad tulijad üllatasid niivõrd, et noortedirigent Valter Soosalu võitis pika puuga esimese saate! Tema järel maandusid punktitabelis Andres Dvinjaninov, Elina Born, Bert Pringi, Hanna Martinson, Hele Kõrve, Daniel Levi Viinalass ja Marta Laan. Osalejate humoorikaid etteasteid hindas žürii, kuhu kuuluvad stabiilse kolmikuna Olav Osolin, Andrus Vaarik ja Tanja Mihhailova-Saar ning saadet juhtis Märt Avandi. Lisaks püsikohtunikele istus sel korral žüriikülalisena laua taha ka eelmise hooaja võitja Kalle Sepp. Valter Soosalu annetas võiduraha 1000 eurot MTÜ Igale Lapsele Pere.

Saade on järelvaadatav SIIT!