„Minu imeline muutumine“ esimene muutuja oli 150 kg kaaluv Ulvi

Välimus, mida häbened, naeratus, mida ei julge kellelegi näidata, keha, mille pärast on iga päev piinlik. Et  oma elu muuta, on need inimesed  valmis telekaamerate ees läbi tegema suured operatsioonid. Kaotatakse kilosid, saadakse uusi naeratusi, taasavastatakse noorust ja elurõõmu! Saatesarja “Minu imeline muutumine” uus hooaeg toob meieni erakordselt dramaatilised ja kaunid muutumise lood. Saame tuttavaks esimese muutujaga – 38-aastane Ulvi!

Avasaate peategelane Ulvi võitleb ülekilode, habeme ja häbiga. Sellel noorel naisel pole hambaid, ta ei suuda söömishoogusid pidurdada, ta kaalub 150 kilo ning jõuetus ning ülekaal on viinud selleni, et Ulvit vaevab kurvameelsus.

„Ma ei ela. Ma eksisteerin! Ma õhkan seda tunnet, et ma iseendale ei sobi ja ei meeldi. See on kõige raskem hetkel, ma ei suuda iseendaga leppida. Ma ei suuda istudes isegi jalga üle põlve panna. Loomulikult ma üritan selle üle nalja teha – kes tahaks halada, et olen nii paks, nii kole, ma ei taha, ei oska. Teen sõprade ees nalja, et teeme sumomaadlust või midagi sellist. Tegelikult tol hetkel keegi ei näe, mida ma hinges tunnen – tegelikult mu hing nutab,“ kommenteeris Ulvi. Ulvi pere ja sõbrad otsustasid, et niimoodi tema elu enam jätkuda ei saa ja registreerisid ta muutumissaatesse. Nii saate kliinikuid kui Ulvit ootab ees ülisuur väljakutse – eesmärgiks on langetada Ulvi kehakaalu poole võrra. Vaadates Ulvit sellisena nagu ta muutumissaatesse tuli, näib see ilmvõimatu ülesandena.

Kas Ulvi saab hakkama 75st kilost vabanemisega? Kas saabub päev, mil ta astub inimeste ette julgelt ja uhkusega, tundes end kauni ja säravana?

ULVI ENNE:

Vaata treilerit SIIT!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kuidas Ulvi muutus?

„Minu imeline muutumine“ võimas avapauk – Ulvi kaotas 87 kg!   Populaarne muutumissaade alustas uut hooaega ning esimese saate peategelaseks oli 38-aastane Ulvi. Naine võitles ülekilode, habeme ja häbiga. Sellel noorel naisel polnud hambaid, ta ei suutnud söömishoogusid pidurdada, ta kaalus 150 kilo ning jõuetus ning ülekaal viis selleni, et Ulvit vaevas kurvameelsus. Ulvi pere ja sõbrad otsustasid, et niimoodi tema elu enam jätkuda ei saa ja registreerisid ta muutumissaatesse. Oma perekonna ette naases Ulvi 87 kg kergemana ning on kordades õnnelikum ja elurõõmsam, kui enne.

Mis protseduurid Ulvile tehti?

  1. Hambaravi – eemaldati 14 hambajuurt ja 1 hammas, tehti pärlipesu ja eemaldati hambakivi. Paigaldati büügelproteesija totaalprotees.
  2. 12 erinevat operatsiooni – nina plastika, kaela springlift plastika, näo modelleerimine rasvaga, laserprotseduurid habeme karvakasvu eemaldamiseks, Juvedermi süstid huultesse ja näo piirkonda, botuliintoksiini süstid otsmikule, õlavarre plastika, rindade tõstmine, rindade suurendamine Motiva implantaatidega, kõhu eesseina plastika, kõhu eesseina plastika, maost möödajuhtiv operatsioon, häbeme plastika, rasvaimu.

ULVI PÄRAST:

Saade on järelvaadatav SIIT!