Kuuuurija: eksklusiivne intervjuu Savisaare ratastooli lükkajaga!

„Kuuuurija“: eksklusiivne intervjuu Savisaare ratastooli lükkajaga!  

Katrin Lusti autorisaade „Kuuuurija“ tõi ekraanile põneva loo – mis toimub verivärskes ja skandaalses valimisliidus tegelikult? Miks lahkus ootamatult segastel asjaoludel viimastel kuudel vankumatult Savisaare ratastooli lükanud ja tema lähiringkonda kuulunud Andres-Marius Rosenblatt? Noormees, kes keeldus intervjuudest teistele meediakanalitele, räägis suu puhtaks!

Tegu on avameelse usutlusega, kus Rosenblatt räägis suu puhtaks ja süüdistas Olga Ivanovat võimuhaaramises, millele isegi Edgar Savisaar vastu ei saa. Rosenblatti versioon erineb Savisaare jutust suuresti. Kas ja kuidas hindas Savisaar inimest, kes lükkas tema ratastooli ja oli talle abiks praktiliselt 24/7? Mida arvab Edgar Savisaar oma ajaloonõuniku kohast Keskerakonnas? Kas Yana Toom oli Jüri Ratase poolt kolme õe sekka sokutatud spioon? Kas uues valimisliidus on võim Savisaare või hoopis Olga Ivanova käes?

Aajakirjanduslik magasin võtab luubi alla Eesti elu varjatud poole, mis peidab endas nii õõvastavalt jubedaid, kui ka inimlikult lõbusaid ja kaasahaaravaid lugusid.